...

Magdalena

Język hiszpański pokochałam już w liceum, a efektem tej miłości jest moja szkoła Espanolita. W 2006 roku mieszkałam i studiowałam w Burgos w Hiszpanii. Od 2010 jestem lektorem i nauczam języka hiszpańskiego. Zdałam egzaminy DELE na poziomie B2 i C2, a dzięki ukończonym studiom podyplomowym uzyskałam uprawnienia nauczycielskie. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Magdalena Kozak dyrektor szkoły języka hiszpańskiego online

Przekazywanie wiedzy innym, daje mi ogromną satysfakcję i motywuje mnie do większego rozwoju. Podczas zajęć staram się najwięcej czasu poświęcić na komunikację, która jest najtrudniejszym aspektem podczas uczenia się nowego języka. Staram się otworzyć ucznia na mówienie pomimo popełniania błędów. Stale pogłębiam swoją wiedzę i szukam nowych metod nauczania by móc w jeszcze łatwiejszy sposób przekazać zdobyte przeze mnie umiejętności. Regularnie uczestniczę w szkoleniach prowadzonych przez Ambasadę Hiszpanii, szkoły języka hiszpańskiego z Hiszpanii, a także w przez wydawnictwa językowe. Podczas tych szkoleń mam okazję do wymiany doświadczeń z innymi lektorami, a także do mojego rozwoju jako lektor, pedagog i dyrektor szkoły.

Patrycja, lektor w szkole języka hiszpańskiego online

Patrycja

Hola amig@! Mam na imię Patrycja i zapraszam Cię serdecznie na moje zajęcia z hiszpańskiego w naszej szkole językowej! Jestem lektorką z tytułem magistra filologii hiszpańskiej i naprawdę uwielbiam ten język. Spędziłam półtora roku w Hiszpanii, zarówno w Galicji, jak i na Wyspach Kanaryjskich, co dało mi super możliwość zanurzenia się w tej ciekawej kulturze i języku.

Hiszpański towarzyszy mi na co dzień, zarówno w pracy, jak i poza nią – to moja pasja. Nauczanie hiszpańskiego daje mi dużą radość i satysfakcję, mam doświadczenie w nauczaniu zarówno młodszych, jak i dorosłych. Razem 

stworzymy dynamiczne lekcje dostosowane do Twoich potrzeb, żebyś mógł/mogła jak najlepiej opanować hiszpański. Jeśli chcesz świetnie spędzić czas przy nauce języka hiszpańskiego i dowiedzieć się więcej o kulturze, to zapraszam na nasze lekcje! ¡Nos vemos!

Mateusz

Moja przygoda z językiem hiszpańskim rozpoczęła się w wieku 19 lat. Ukończyłem studia na kierunku Iberystyka na Uniwersytecie Warszawskim i to właśnie tam miałem okazję rozwijać swoją fascynację nie tylko językiem, ale również hiszpańską kulturą. Studia dały mi możliwość wyjazdu na wymianę studencką Erasmus do Walencji, gdzie przez 6 miesięcy uczyłem się na Universidad de Valencia. Wymiana umożliwiła mi obserwację życia codziennego Hiszpanów od kuchni, a także nawiązanie przyjaźni pomocnych w dalszym rozwoju umiejętności językowych.

Mateusz. lektor w szkole języka hiszpańskiego online

 

Od 2 lat zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego w szkołach językowych, wcześniej udzielałem też korepetycji. Nauczanie sprawia mi dużą radość i w swojej pracy zawsze staram się zachęcić uczniów do mówienia już od pierwszych zajęć.  Moim celem jest zainteresowanie uczniów hiszpańską kulturą, co znacząco ułatwia naukę i pozwala na głębsze zrozumienie języka.

Karolina, lektor w szkole języka hiszpańskiego online

Karolina

Moją przygodę z językiem hiszpańskim rozpoczęłam w gimnazjum, a późniejszą naukę kontynuowałam w Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa w Warszawie. Dzięki temu, od ponad 10 lat pracuję z tym językiem. Hiszpański szybko stał się moją ogromną pasją i dlatego, żeby kontynuować pogłębianie wiedzy, zdecydowałam się rozpocząć studia na kierunku Filologia hiszpańska na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Jestem bardzo otwartą osobą, uwielbiam ludzi, a praca z nimi sprawia mi ogromną przyjemność. Na lekcjach staram się uczyć praktycznych umiejętności językowych oraz przybliżyć kulturę Hiszpanii, co pomaga lepiej 

odnaleźć się w zawiłościach niektórych aspektów gramatycznych.

Interesuję się tańcem i muzyką (nie tylko hiszpańską!). Staram się też oglądać dużo filmów i seriali, które pomagają mi na bieżąco odkrywać codzienną część języka.

Tomek

Mam na imię Tomek, od 2015 roku prowadzę życie na południu Europy. Najpierw zagościłem w Hiszpanii, dwa lata temu przeniosłem się do Włoch. To były dla mnie niezwykłe doświadczenia, które otworzyły przede mną nowe możliwości. Od 2016 roku rozpocząłem przygodę bycia lektorem języka hiszpańskiego.

Moja praca to nie tylko zajęcie, ale także pasja. Cieszę się, że mogę dzielić się moją miłością do języka hiszpańskiego z innymi. Obserwowanie postępów

Tomek, lektor w szkole języka hiszpańskiego online

moich kursantów sprawia mi ogromną radość. To niesamowite widzieć, jak stopniowo opanowują ten piękny język i nabierają pewności siebie w jego używaniu.

Na moich zajęciach stawiamy na aktywną komunikację. Uczę języka poprzez zachęcanie do swobodnej ekspresji. Mówienie to najtrudniejsza i najważniejsza umiejętność w posługiwaniu się językiem obcym. Chcę, aby moi uczniowie nie tylko opanowali gramatykę i słownictwo, ale także poczuli się pewnie w wyrażaniu swoich myśli i uczuć w języku hiszpańskim.

Klaudia, lektor w szkole języka hiszpańskiego online

Klaudia

Już w dzieciństwie poznawanie nowych języków sprawiało mi dużą przyjemność. Naukę języka hiszpańskiego zaczęłam w ramach hobby, a w rezultacie stał się jedną z moich największych pasji. Z tego powodu zdecydowałam się studiować filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie obecnie pod okiem wybitnych tłumaczy realizuję specjalizację traduktologiczną na studiach magisterskich.

Fascynuje mnie świat przekładu i wszystkie jego zawiłości. Zajmuję się zarówno przekładem użytkowym, jak i literackim oraz audiowizualnym.

 Inną moją pasją związaną z językiem hiszpańskim jest literatura krajów hispanojęzycznych, a zwłaszcza literatura latynoamerykańska. Praca dyplomowa poświęcona twórczości argentyńskiego pisarza Jorge Luisa Borgesa pomogła mi ukończyć pierwszy stopień studiów z wyróżnieniem. Uwielbiam pracę z ludźmi, więc nauczanie jest dla mnie źródłem wielkiej satysfakcji.

 
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.