...
Uczniowie szkoły języka hiszpańskiego online uczący się hiszpańskiego na kursie w Madrycie.

Kurs w Hiszpanii

Estudiante! Zapraszam Cię na tygodniowy kurs języka hiszpańskiego w stolicy Hiszpanii. To nauka połączona ze zwiedzaniem miasta i okolic. Uczniowie zobaczą najciekawsze zabytki kultury i sztuki.

Zajęcia językowe organizowane są na każdym poziomie nauczania od A1 do C2. Lektorami to wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Zajęcia odbywają się w samym centrum Madrytu, w dzielnicy Salamanca. Dojazd do szkoły jest bardzo dogodny ze względu na bliskość stacji metra. W okolicy jest mnóstwo kafeterii i barów, gdzie uczniowie podczas przerwy mogą iść na tapas i delektować się hiszpańskimi smakami.

Na terenie szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet oraz biblioteczka z książkami na wszystkich poziomach zaawansowania. Dodatkowo jest dostęp do sali chill out z wygodnymi sofami, automatem z napojami i przekąskami oraz miejscem do samodzielnej nauki.

Przydzielenie do grupy odbywa się poprzez realizację testu poziomującego oraz wypełnieniu kwestionariusza osobowego. Po zakończeniu kursu szkoła wydaje certyfikat uczestnictwa.

Zakwaterowanie

Rodzina goszcząca

Pokój 1- osobowy u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) – 250 euro za 6 nocy 
Pokój 2-osobowy u rodziny goszczącej, 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja) – 235 euro za 6 nocy

Pokój 1-osobowy u rodziny goszczącej (bez wyżywienia) – 215 euro za 6 nocy
Pokój 2-osobowy u rodziny goszczącej (bez wyżywienia) – 200 euro za 6 nocy

Mieszkanie współdzielone

Pokój 1-osobowy w mieszkaniu współdzielonym z innymi uczniami szkoły (bez wyżywienia) – 200 euro za 6 nocy
Pokój 2-osobowy w mieszkaniu współdzielonym z innymi uczniami szkoły (bez wyżywienia) – 190 euro za 6 nocy

Airbnb / booking / hotel / hostel

Istnieje także możliwość aby uczeń samodzielnie zarezerwował sobie zakwaterowanie według własnych preferencji, warunków i ceny. Zakwaterowanie przez szkołę nie jest obligatoryjne.

Widok zachodzącego słońca w Madrycie podczas kursu nauki w Hiszpanii

Szczegóły Wyjazdu

Formularz Rejestracyjny

Odpowiedzi na pytania

Uczeń może wybrać zakwaterowanie u rodzin goszczących jak oraz w wynajętym mieszkaniu z innymi uczniami szkoły. Do wyboru są pokoje jedno i dwuosobowe. Rodziny współpracują ze szkołą od wielu lat. Mieszkania wyposażone są we wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego.
Do ceny kursu należy doliczyć koszty zakwaterowania oraz opłaty za bilety lotnicze.  Dodatkowe wycieczki płatne są dodatkowo ale nie są obligatoryjne. Wyżywienie na przykładzie menu del dia kosztuje około 10-15 euro (pierwsze i drugie danie, deser, napój).
Tak, ale tylko u rodzin goszczących. Zapewnione jest śniadanie i kolacja. Śniadanie jest w typowo hiszpańskim stylu czyli dość skromne (zazwyczaj słodka bułka, herbatniki, kawa, sok owocowy). Kolacje są obfite, składają się zazwyczaj z dwóch dań.
Do dyspozycji jest wiele różnych zajęć. Przykładowe: – 2 warsztaty dotyczące kultury Hiszpanii lub krajów hiszpańskojezycznych – spacer po centrum Malagi, Madrytu i Barcelony z nauczycielem ze szkoły (przewodnikiem) – wyjście do muzeum lub innego obiektu – wspólne nocne wyjście na spotkania integracyjne z nauczycielami i uczniami – wycieczki poza miasto
Espanolita współpracuje z 3 szkołami w Hiszpanii: Madryt, Barcelona i Malaga. Wszystkie szkoły mieszczą się w centrum miast bardzo blisko przystanków autobusowych i metra. 
Przed przyjazdem każdy uczeń zobowiązany jest do napisania testu online oraz wypełnienia ankiety potwierdzającej poziom znajomości języka hiszpańskiego. Na tej podstawie uczeń zostanie przydzielony do grupy dostosowanej do jego poziomu.
Grupy liczą maksymalnie 10 osób jednak zazwyczaj jest to około 6-8 osób. Uczniowie przyjeżdżający na kurs pochodzą z całego świata. W cenie kursu zapewniona jest książka i pozostałe materiały.
Bilet 10-cio przejazdowy kosztuje 12,20 euro. Trzeba do tego dokupić specjalną kartę w wysokości 2,5 euro. Taki bilet powinien wystarczyć na tygodniowy pobyt w Madrycie. Cena biletu w Barcelonie na 10 przejazdów wynosi 11,35 euro. Za przejazdy autobusami płaci się u kierowcy i koszt około 1,5 euro za przejazd.
Kadra składa się z wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.