...

O Szkole

Espanolita - Szkoła języka Hiszpańskiego

Nasza misja w Szkole Języka Hiszpańskiego Espanolita to rozbudzenie pasji do nauki języka hiszpańskiego u naszych uczniów. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdego z nich przynosi realne efekty. Nasza autorska metoda nauczania opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy z uczniami na różnych poziomach i w różnym wieku. Wykorzystujemy także multimedialne zasoby, które wspomagają proces uczenia się.

Podczas kursu nauczamy językiem nauczanym. Pokazujemy naszym kursantom piękno języka, który ma duszę, urok i tajemnicę. 

Lektorzy urozmaicają zajęcia nagraniami, krótkimi filmami, piosenkami i artykułami z prasy hiszpańskiej. Nie brakuje też gier i zabaw rozluźniających atmosferę i wprowadzających elementy pozytywnej rywalizacji. 

Grupa zadowolonych uczniów szkoły języka hiszpanskiego online

 

Cenimy indywidualne podejście do każdego słuchacza. Naszym głównym celem jest komunikacja na wszystkich poziomach nauczania.  Łączymy profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego z miłością do kultury hiszpańskiej.  

Realizujemy pełny zakres nauczania języka hiszpańskiego od poziomów podstawowych (A1, A2), przez średnio-zaawansowane (B1,B2) do zaawansowanych (C1, C2). Programy naszych kursów tworzone są na podstawie europejskich wytycznych zdefiniowanych przez Radę Europy (The Common European Framework of Reference for Languages).

Kolacje hiszpańskie

W szkole języka hiszpańskiego Espanolita organizujemy tzw. kolacje hiszpańskie i wspólne grille dla uczniów i nauczycieli. W ramach wspólnego wyjścia poznajemy kulturę Hiszpanii od kuchni. Spotykamy się w hiszpańskiej knajpie degustując oryginalne dania, napoje oraz przysmaki rodem z Półwyspu Iberyjskiego. Dodatkowo wychodzimy wspólnie do kina w ramach tzw. Tygodnia Kina Hiszpańskiego.

Dostosowany poziom​

Przed przystąpieniem do kursu, pomożemy Ci zweryfikować Twoją wiedzę i ustalić odpowiedni poziom nauki.

Doświadczeni Lektorzy

Współpracujemy z lektorami, których pasją jest nauczanie, a sukcesy uczniów są spełnieniem ich aspiracji zawodowych.​

Efektywne metody​

Stosujemy metodę "Flipped Calssroom oraz metodę bezpśrednią. Od pierwszych zajęć wprowadzamy język hiszpański.​

Opinie

Odkryj, co nasi uczniowie mówią o naszej szkole języka hiszpańskiego. Przekonaj się, jakie wrażenia mają z naszych lekcji, doświadczenia z lektorami i jakie wyniki osiągają dzięki naszym innowacyjnym metodom nauki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.